» Poradna » Programy

Problém s instalací Originu

Zdravím,prosím vás, nestalo se někomu, že chtěl nainstalovat Origin a po spuštění instalačky se vám objevilo jen mini okénko a nešlo s tím cokoli dělat?? Zkoušel jsem všechno možné, ale absolutně netuším, jak to fixnout.Zde přikládám screen: https://ctrlv.cz/RKyPKdyby někoho cokoli napadlo, budu rád za pomoc! Děkují!

Odpovědi na otázku

Předevčírem jsem Origin instaloval a nebyl problém. Restart jsi asi zkoušel. A spustit to jako správce. Těžko říct, googluj.

No já už právě googlil pěkně dlouho, ale nic se mi nepodařilo najít... A samozřejmě restart, správce, kompatibilita, to je základ, co jsem zkoušel.

Ono to bohužel může být cokoli, Origin a vše ostatní od EA v posledních letech je jeden "piece of crap". Problémů s Originem tu bylo už v poradně opravdu hodně. Nezbývá než zkoušet, třeba pozastavit antivir, provést kontrolu systémových souborů, jestli tam není nějaký problém...nebo reinstalace Windows, ale to už je trochu s kanónem na vrabce.+ je tu ještě možnost zkusit oficiální support, nicméně jak ten je použitelný nevím, Origin vzhledem k výše uvedenému nepoužívám, takže jsem ani s nimi nemusel nic řešit.

Bohužel když chceš určité hry, tak nic jinýho nezbývá. Já Origin instaloval jen kvůli otestování hry Apex Legends. Napadlo mě zkusit třeba vytvořit nového uživatele ve Windows, jestli to neprojde tam.

napdá mne třeba firewall a blokace originu, tedy že vaše akce by byla odblokování, ono si to má začít něco tahat a tím že mu firewall utne spojení...ale je to jen jeden nápad