» Poradna » Programy

Problém s instalací hry

Ahoj. Nemůžu nainstalovat jednu adventuru - Broken Sword: The Angel of Death.Mám originálku v češtině, ale instalace vždycky skončí stejněViz: https://prnt.sc/imko3tZa boha se nemůžu dostat přes tuhle fázi.Splňuju všechny požadavky na hru včetně Direct 9.Nikdy jsem se s tímhle problémem nesetkal, všechny starší i novější hry můžu nainstalovat v pohodě, ale tahle je asi nějaká zakletá.Co to může znamenat, ta výzva o ukončení instalace ještě dřív než se rozeběhne?Mimochodem, demo týhle hry je v angličtině a to můžu nainstalovat, spustit a hrát v pohodě. Je to chyba samotnýho instalátoru hry? Má s tim někdo zkušenosti?Díky.

Odpovědi na otázku

Zrejme sa v pozadi instaluje nieco, co sposobuje problem a nasledne vracia chybovy kod hlavnemu instalacnemu procesu, ktory sa snazi ukoncit instalaciu bez toho, aby na chybu z pridruzeneho procesu nejak upozornoval.Tato stara hra je urcena pre Win XP ako tak sledujem na webe. Skus rezim kompatibility pre Win XP, ale neviem, ci prave toto by pomohlo.Neexistuje nejaky error log z instalacky hry ? Niekde v C:\Users\%username%\....nazov autora hry...\ alebo niekde... mozno v zlozke, kam hru instalujes ? Nieje tam install.log ?

Aha sorry ty vlastnis WinXP, tak potom je zmienovana zlozka s potencialnym zaznamom z instalacie niekde tutok :)C:\Documents and Settings\%USERNAME%\......

Napriklad tu https://forums.techguy.org/threads/solved-broken-swo... tomu typkovi tam, pomohlo nainstalovat aktualny driver pre VGA kartu :).Este ma napada, ci mas DirectX aktualny ako pises, nainstalovany s instalackou alebo ci ho mas aktualny z internetu. Pretoze ten, ktory sa dodava s instalackou hry nemusi byt aktualny.

Díky za info, ale nemůžu najít žádnej log o chybách. Direct9 mám ten nejnovější z netu. A sranda je, že nejnovější driver na grafiku nemůžu nainstalovat protože nemám origo Windows :P ale neni to divný, že mi funguje demo týhle hry?Přeci kdyby to byl problém s grafikou, tak by se nespustilo ani to demo. No budu zkoušet různý možnosti a když to nepůjde, tak to holt zkusim na novym pc.

Poškodený nosič?

Nene, v tom problém nevidim, mám 2 originálky týhle hry + jsem zkoušel další 2 rozdílný verze z netu a u všech 4 ten samej problém.