» Poradna » Notebooky

Problém s instalací FS 22

Dobrý den mám problém s instalací Farming Simulátor 22 při instalaci hry mi po nějaké době vyskočí chyba:Došlo k chybě při pokusu o zkopírování souboru chyba dat (cyklická redundantní kontrola).A dál se to instaluje a vyskočí další chyba. Co s tím?

Odpovědi na otázku

Cyklická redundantní kontrola obvykle značí závadu disku. Takže důkladně otestovat disk. Jinak z čeho to instaluješ?

z CD instaluju

A je to Steam verze? To DVD může být poškozeno. Nemá to náhodou jen nějaký klíč pro nějakou digitální platformu? Nechtělo to něco takového?

klíč mám

No to je jasné, že klíč máš. Ale je to samostatná verze, nebo to je spárované s nějakou digitální platformou???? Já to nevím, já to nehraju, tak nevím, zda to jde hrát jako samostatnou hru, bez registrace u nějaké digitální platformy. Dnes už ale většina je přes nějakou digitální platformu. Takže k čemu to máš? Bude to na krabičce. Pokud nevíš, tak obě strany vyfoť dej sem foto.

To myslis vazne, aby sem fotil krabicku, kde bude mit stitek s licenci???Jako aby to licencni cislo mohl kdokoliv pouzit??? Cimz se stane piratem???

Fotku klice sem rozhodne nedavejte!

Tak blbej snad nikdo není. Nevím kde na krabičce je číslo. Mně jde o obal. Na obalu snad číslo není. Ale bude tam napsáno případně pro jakou platformu to je.

Ja si zase myslel, ze nikdo neni tak blbej, aby zkousel verejne podobne vyzvy. A ejhle.

A kdo chce číslo??? Nikdo nechce číslo, ty snad neumíš číst? Na krabičce bude napsáno pro jakou platformu to bude, klíč bude až uvnitř. Nikde jsem nepsal nic o čísle. Ale to je jedno.Stáhne si to dole z odkazu a buď to bude fungovat rovnou (tedy k ničemu vázané není), nebo ho vyzve, ať si založí třeba Steam, který pozná, že to není aktuální verze, celé to smázne a zase si to stáhne znovu. Bude to tedy sice trvat 2x déle, ale nakonec se k danému cíli taky dostane.

Zdravím odinstaloval jsem farming simulator 22 vymazal jsem všechny soubory s tímto názvem a když jsem to chtěl znovu nainstalovat tak se spustilo menu kde je spustit hru atd..dal jsem spustit hru a napsalomi to že C:/program files(x86)/Farming Simulator2022/FArming Simulator2022.exe. ujistěte se zda nízev zadán sprívně a akci opakujte nic takoveho tam nemam co mam dělat DĚKUJI

To s tou fotkou je jen blby vtip nebo chcete tazatele opravdu takhle trapne OKRAST?!

Upřímně, kdo by chtěl ukrást farming simulátor?Pokud má problém s DVD (CD těžko), tak nechť to aktivuje na potřebné distribuční platformě a stáhne to z jejich serverů.

Jiste. Bud klic pouzije na Steamu nebo na ofiko strance hry, kde se da instalacka taky stahnout.

Nic ve zlém, ale mohl byste mi popsat, jak se dá ofocením krabičky hry tazatel okrást? Vy jste někdy viděl licenční číslo na krabičce?

Proč okrást ?? Co na tom nechápete?? dfg Chce ofotit krabičku z venku z obou stran aby zjistil požadavky hry ??.. Pokud vím tak nikdy nedávají tvůrci her, Cd key z venku na obal ???? … Anavíc u fs22 je na letáčku vevnitř krabičky kde normálně tyto hesla bývají ????

Z jakeho zdroje mas tu instalacku? Na CD/DVD?

z CDečka

Tak v tom pripade je to CD poskozene/necitelne. Zkus sehnat instalacku jinde.

ale kde klíč mám no

Instalacka by mela jit stahnout z ofiko stranek https://farming-simulator.com/V Download sekci musis zadat licencni klic.

ok díky moc

Do Steam klienta zadej ten kód. A on ti to nainstaluje bez cd

Zdravim mam tez problem s Instalaci Updatu vyskoci mi tato chyba: Behem instalace doslo k chybe. Provedte restart a zkuste to znovu. Nevite co s tim? Predem diky za odpovedi a rady

adads