» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s ikonou stáhnutí Win10

Zdravím mám doma dva počítače s operačním systémem Windows 8.1 (na obou je systém legální),na jednom z nich se mi hned 1.6 zobrazila rezervace na Windows 10 bez problému a na druhém doposud vůbec... aktualizace mám nainstalované všechny kromě Aktualizace systému Windows 8.1 pro systémy s procesorem x64 (KB3000850) která má témeř 800MB,nešla stáhnout přes update a při manuální instalaci oznámila v polovině chybu.Zkusil jsem taky tu rezervaci vnutit pomoci příkazu v cmd tam,ale zase na posledním řádku vypíše SUCCESS: Attempted to run the scheduled task "\Microsoft\Windows\Setup\gwx\refreshgwxconfig".A nic se nezobrazí ani po restartu nevíte tedy jak dál ?

Odpovědi na otázku

Opravdu to chceš :) ... ale co každý svého štěstí strůjce ..stáhni si aktualizaci dle tvého operačního systému:x86:http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/softw... x64:http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/softw... tento .cab soubor přesuň do C:\Temp. Otevři příkazovou řádku se zvýšeným oprávněním.Zkopíruj příkaz pro tvou verzi OS do příkazové řádky a stiskni enter:x86:DISM /Online /Add-Package /PackagePath:c:\temp\windows8.1-kb3035583-x86_dc717b43d95c7fd7c12fee2f13e0b17a412e41ee.cabx64:DISM /Online /Add-Package /PackagePath:c:\temp\windows8.1-kb3035583-x64_569671257f46c76e5f5d2f53b1c35500447ad302.cabJakmile se doinstaluje aktualizace, měla by se ti ta super ikona objevit.

ááá to je velký lamácký omyl, ta ikona se i tak nemusí zobrazit, protože jsou myslím jednak vyžadovány knihovny dvě a jednak v případě problému se ta ikona nezobrazuje (např. pokud je nekompatibilní hw), což řeší jeden bezva cmd skript (win10fix_full.bat), který nahodí ikonku a tak a uživatel může zjistit proč mu nenaskočila, páč je to po kliknutí a proklikání na určité info, v onom programu zobrazeno.Podle mě by se lamy měli tu banovat, je tu pak hodně zbytečné vaty a je to nepřehledné.Měl by se tu udělat vstupní test něco jako je na csfd, tam taky nemůže komentovat filmy kdejaká lama.

S ikonou alebo bez vydrž do konca:http://prask.nova.cz/clanek/novinky/blizi-se-k...