» Poradna » Programy

Problem s ICQ

zdravim, mam problem s ICQckom... normalne som chatoval a odrazu vyhodilo chybu, a vyplo ho... uplne. fajn dal som ho znova zapnut a vyhodilo mi to tuto tabulku

i33.tinypic.com ...

dobre tak som ho preinstaloval, ale znova to iste vypisovalo...
tak som kompletne naformatoval disk (2x az) a nahodil novucky windows. nainstaloval som ICQcko a je to burtal, tu tabulku mi vyhadzuje znova!!! ako keby som ani nedaval novy windows... to je krute... co teraz???

Odpovědi na otázku

Vyzkoušej QIP 2005,čeština je na cestiny.idnes.cz ...

noo mam to nainstaloval som a pohode... fakt je to rovnake ako icq sak to je dasa povedat icq ale v inom skine heh v takom defaultnom... mno a ato icq, to mi uzz akoze nepojde nikdy?

Nevím které ICQ jsi instaloval, vyzkoušej třeba ICQ 6.0 Atlas CZ

no ja som nainstaloval 5ku a potom som ju dal aktualizovat tak sa mi to na sesku surovo premenilo a frcal som...

Tak tak, přejdi na nějakého spolehlivého klienta, např. qip. Hlavně nepřecházej na jabber, určitě se tu dřív nebo později nějaký chytrák objeví a začne ho vychvalovat (ikdyž se toto téma týká klienta a ne protokolu, jabberoví fanatici to nerozlišují)