» Poradna » Ostatní

Problem s hrou na ps 3

Zdravím , mám problém se hrou farming simulator 15 pro ps3 když chci spustit kariéru vipne se mi hra a vrátí mě to zpět do menu ps3 .Jediné co jde ve hře spustit jsou výuky

Odpovědi na otázku

Na ps3 ti to asi nepujde zkus to na PC na ps3 asi ne ale fakt zkus to na PC možná ti to pujde nebo zkus restartovat uplně celý ps3 možná by to také pomohlo mě to fungovalo . HODNĚ ŠTĚSTÍ JESTLI TO TO PUJDE A UŽIJ SI HRU JESSTLI TI TO PUJDE