» Poradna » Web a internet

Problém s hledáním internetu

Dobrý den, mám internet 20/2mb/s od eri - český bezdrát. Vyplatilo by se koupit 20/2mb/s od DIGI nebo je to logicky kravina? Jde mi o to jeslti je rozdíl mezi těmito společnostma... Kdyžtak někdo napiště prosím #idiotmaybePředem děkuji.

Odpovědi na otázku

Je to logicky kravina :)

Tak určitěěě...bude mít jiný IČ

"Problém s hledáním internetu"Internet je na planete ZEM len jeden. Ludia, ktori ho nasli sa pocitaju na miliardy.Aky mas problem?Zmenit mozes len providera, ktory ti umozni pristup. Internet nezmenis.

P.S. nemas nahodou podpisanu viazanu zmluvu s predoslym providerom (eri - český bezdrát) ?Lebo zaplatit zmluvnu pokutu a vymenit 20/2mb/s za 20/2mb/s je mimo rozsach tejto poradne.

Jako rozdíl tam je, budeš platit fakturu jiné společnosti, a nezkoumal jsem ceník možná tam bude rozdíl pár korun.Případně si nastuduj smlouvu a všeobecné podmínky obou společností a najdi si rozdíly. Jedna společnost například může garantovat že tebou nahlášenou poruchou se začnou zabývat do 24h apod. Nebo buh ví co tam najdeš, já to za tebe číst nebudu.#idiotdefinitely