» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s Grafikou

Ahoj,Potřeboval bych poradit s problémem ohledně grafiky (Radeon).Na monitoru neustále bliká Windows lišta a počítač nereaguje, zkoušel jsem PC vypnout a zapnout, restartovat ale pokaždém přihlášení do Windows vyskočí okno s nápisem ,,C:\Program Files\AMD\CNext\Qt5Gui.dll není navržena na spuštění v systému Windows nebo obsahuje chybu. Pokuste se program nainstalovat znovu pomocí původního instalačního média nebo se obraťte na správce systému nebo dodavatele softwaru s žádostí o pomoc"A zase začne blikat.Když se mi to naposled stalo asi před měsícem (monitor blikal, hodil blue screen a zase všechno šlo) ale teď to dělá po každým zapnutí PC, nevím co s tím.

Odpovědi na otázku

No, tohle může být jak HW, tak SW příčina. Pro začátek bude nejjednodušší vytvořit si na nějakém funkčním počítači bootovací USB flash s Live Linuxem a zkusit, jak se to bude chovat. Potom důkladně otestovat disk a další komponenty.

Ovladace si zkousel preinstalovat? Pres DDU?

dat do toho pocitaca inu grafiku a vyskusat, zaroven tuto do ineho pocitaca.

Rád bych podotkl že nejsem počítačové zkušený, rád bych jestli by jste psali návrhy na řešení trochu zjednodušeně :)

Zjednodusene: Vemte pocitac a odneste ho do servisu.Protoze je bud vadna GK nebo jsou hodne rozstelovane jeji ovladace. S tim bez znalosti veci nic neudelate.

ziadne zjednodusene navrhy neexistuju. Bud vies co a ako mas robit, alebo to odnes do servisu. Nic ine ti nepomoze.

Všechny návrhy byly napsány maximálně jednoduše. Pokud ti to nic neříká, tak budeš muset svěřit počítač někomu zkušenému.