» Poradna » Ostatní

Problém s grafikou - seká se kurzor

Zdravím, poslední dobou se mi stává, že kurzor myši na chvíli zamrzne, potom se většinou rozhýbe, ale už nemění svou podobu (šipka/odkaz/text) a někdy vypadá podobně jako na obrázku zde http://2i.cz/23ed2f05d6.Restart pomůže, ale když se mi tohle stane, mám pak třeba ve hrách poloviční fps, takže si myslím, že bude problém v grafice. Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače, ale problém trvá.Sestava:ASUS P8Z77-MCore i5 3470MSI Hawk GTX460 1GB (driver 320.49)Win 7 Ultimate 64bitDíky za rady. :)

Odpovědi na otázku

Odviruj si PC

Pokud je ještě možná reklamace, tak ji udělejte. S novými grafikami bývají docela problémy. Známý si koupil počítač (cca rok zpátky) na části a měl také vadnou grafiku s podobným problémem, který popisujete.Hlavně nečekejte příliš dlouho s reklamací, aby se Vám problém ještě nezhoršil, poté už by Vám reklamaci nemuseli uznat.