» Poradna » Notebooky

Problem s grafickou kartou

ZdravímPřed pár týdny sem vyměnil ssd za rozbitý hard disk. Byli s tím neustále problémy ale, všechno sem vyřešil.A najednou když sem si chtěl zahrát hru která dřív jela bez problémů se strašně sekala, nešlo v ní vůbec nic dělat. Podíval sem se na internet co je za problém a tam sem zjistil že se mám kouknout na ovladač grafické karty. Bylo tam napsáno: základní grafický adaptér microsoft. Když aktualizuji ovladač je tam normální grafická karta co tam je (amd radeon r4 graphics), avšak seká se každé 4 sekundy celý obraz a nejde dělat nic. Když vrátím změny ovladače je tam zase zákl. Graf. Adapt. Microsoft.Když aktualizuji ovladač jakoby na podruhé (s Adapt. Microsoft na r4 graphics a ještě jednou tak sou prý nainstalovan

Odpovědi na otázku

Môžeš skúsiť odinštalovať ovládače pomocou programu DDU (display driver unistaller). To ti v núdzovom režime odinštaluje všetko zbytočne aj bordel. Potom si nainštaluješ k svojej grafike vhodný ovládač podľa modelu grafiky. Dobre si prečítaj návod, ako to pomocou DDU urobiť (nájdeš na nete).

A ještě zpetně dodám že jsem dělal ten test tuším že FurMark nebo tak podobně a ovšem že bez jediné chybičky.