Problém s grafickou kartou

Dobrý den, pokaždé když zkusím spustit nějakou hru na notebooku, tak se mi zobrazí ,, your video card does not support alpha blending with floating point render targets (D3DFMT_A16B16G16R16f), which is required to run this game." Nevíte jestli mám koupit rovnou novou grafickou kartu nebo to půjde opravit, popřípadě jak?Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Urob stojku a skus to ešte raz

Tak zkuste hádat. Tohle opravdu nijak "opravit" nejde. Auto se taky neumí jezdit pod vodou a "opravit" na ponorku nejde.Co to je za grafiku a jakou hru to má spustit. Asi to bude dosti fousaté, že?

Mám grafiku GeForce GTX 950 a hry Mass Effect nebo CSGO který jsem hrál 2 roky a žádný problém nebyl

Tak reinstalujte ovladač:https://www.nvidia.com/Download/index.aspxVyberte svojí grafiku, svůj OS a jazyk dejte "other". Pak celý balík stáhněte a nainstalujte. Při instalaci zaškrtněte "čistá instlace" a dejte vlastní instalaci. V ní vyberte všechny moduly.

Děkuju, já to zkoušel aktualizovat ale stáhnout znova jsem nezkoušel

A pomohlo?