Problém s grafickou kartou

nedávno jsem si nechal složit počítač od czc.cz s grafickou kartou 1050 Ti a při hraní jsem si všiml že mi hry jedou na málo fps ale pak jsem zjistil že jsem měl špatně zapojený kabel od monitoru a proto mi jela integrovaná grafika od procesoru to jsem opravil a kabel jsem zapojil do grafiky a po spuštění pc jsem se koukl do cpu-z kde mi to psalo místo 1050 Ti něco jako ZÁKLADNÍ GRAFICKÝ APARDÉR MICROSOFT a tak nevím co s tím a například CS:GO mi ani nešlo spustit a psalo mi to engin eror

Odpovědi na otázku

To vypadá, jako by ti úplně chyběl nainstalovaný ovladač pro tu kartu.

Alebo ju v BIOSe nemá aktivovanú/povolenú a preto ide len na integrovanú...

V BIOSu bývají jen dvě možnosti:AUTO - pokud je přítomna PCIe grafika, jede se na ni, jinak IGP (podle toho, kde je připojen monitor)DISABLED - IGP vypnuta, jede se na PCIe, pokud není, nefunguje to