Problém s grafickou kartou

Dobrý den, mám pc sestavu docela dlouho a po něakým čase mi začala selhávat grafická karta. Zkoušel jsem hledat na internetu stejný problém ale nenašel jsem ho. Když mi selže grafická karta, na obrazovce mám vodorovně nahodně zbarvený čáry přes celou obrazovku a nebo černá obrazovka. Plánuju si koupit sice novou pc sestavu za 16 000kč ale důvod mě stejně zajímá.Obrázek ze gpu-z: https://postimg.org/image/ohsjpjwf7/

Odpovědi na otázku

Skús linux, alebo ju otestuj v inom PC (ak by si mal vadný zdroj).

to je integrovaná grafická karta na základní desce, si dej nějakou bazarovku do PCI-E