» Poradna » Web a internet

Problem s googlem

Zdravim mam Ntb Asus rog strix gl703ge problem mam s googlem když si otevřu pouze jedno okno a necham ho v domovskem zobrazeni jen lišta google a spustim si spravce uloh tak mam vytiženi na cpu asi 5% což je asi ok ale pamět mam až 45% čož se mi zda dost nato že nic nedělam vice na obrazku a nechapu proč je otevreny tolikrat myslíte že tenhle problem muže souviset s pamalim nacitani videi ? i když mam rychlost v pohodě ? http://jyxo.info/uploads/C6/c63dbd30817cc4...

Odpovědi na otázku

S Googlem?

Máš tam toho pootvíraného víc. Asi něco, nějaká škodná. S rychlostí to nesouvisí. Zkus jiný prohlížeč.

Google je v tom nevinne. Google je spoločnosť, ktorá má vyhľadávač Google a vytvorila PREHLIADAČ (browser) Google CHROME. Takže ty nemáš Google - pretože nie si jeho majiteľom, ty máš len prehliadač od Google. To za prvé.Za druhé - prehliadač Google Chrome - ak sa pozrieš na to, záložky, doplnky, rozšírenia - to všetko sa pri spustení MUSÍ uložiť do RAM, aby to pracovalo - a toto ti žerie pamäť. A nevylučujem, že tak asi ešte niečo je, čo ti žerie pamäť navyše.Zisti si to cez Proces Explorer: https://filehippo.com/download_process_explorer/ a hneď zistíš, čo to robí, kde sa to "stráca".