» Poradna » Web a internet

Problem s Gmail prihlasenim

Nemohu se již 3 dny připojit na svůj Gmail, ačkoliv mě to umožní se přihlásit mým účtem. Nevíte, zda není nějaký obecný problém s Gmailem? Stejně tak nefunguje i YouTube.

Odpovědi na otázku

Mně Gmail jednou vypekl a od té doby vše důležité přeposílám na Yahoo, stahoval a mazal jsem mnoho příloh (několik GB skoro 4 - 5) a ke konci výpadek, váš účet hýří velkou aktivitou na 24h máš stopku. Chápeš to něco jako Monopoly katastrofa? Chlubí se místem a pak toto, druhý den jsem to zkoušel nic, až snad za 72h to zase chodilo, dotáhl jsem zbytek a už jsem "pozorný".

1) Mohl bys mi ukázat případ, kdy byl stíhán člověk pouze za používání nelegálního software pro domácí nevýdělečné účely?2) I v případě, že se řešilo sekundárně použití nelegálního software pro domácí účely v případech nejčastěji sdílení audiovizuálních děl, tak s tím nelegálním úžíváním software vpodstatě nebyl problém a řešilo se to myslím zaplacením licence (přečti si schválně nějaké případy, já je čet)3) Oni ti majitelé práv k softwaru zas až tak nejsou agresivní proti řešení nelegálního použití software tedy v tom domácím užití, protože ten marketing nebo jak to nazvat je trošku jiný než u audiovizuálních děl a mi přijde, že jsou naopak docela přátelští k používání nelegálního software. Např. Microsoft loni na konci roku raději típnul možnost aktivovat Win 8 Pro (vl) free ProWMC klíčem (ona je tato možnost možná pouze u warezu)... jenže ona ta možnost dávno zas funkční je... Microsoft je hodný na warezáky Čili krást software se nemá, ale člověk tak činící zas až do takové žumpy jako stahovači a sdíleči audiovizuálních děl nepatří!

V tom tvém vlákně je to típlý, při psaní jsem to nevěděl, tak to zbytečně psát nebudu a hodil jsem to sem.

Je to OT a redakce by měla smazat jak moji reakci tak tvůj dotaz. Odpovím ze slušnosti:Já nerozlišuji to či ono (sdílení / užívání), ale to pokrytectví a morálku dnešních frikulínů, kteří považují něco takového nelicencovaný SW / krádež za normál. Ano také jsem to provozoval, ovšem v mé době nebyl dostupný gratis SW, nebylo snadné vše legálně koupit (net, platba), a hlavně jsem si to nikdy neomlouval.> Abych mohl tehdy provozovat SW typu AdobePhotoshop, Premiere a AutoCAD kradl jsem, věděl jsem, že je to krádež za nic jsem to neschovával a hned jak jsem měl dostatečné $ prostředky zařídil jsem se podle toho.