Problém s GK ve winXP

Dobrý den,mám problém s mou graf. kartou ATI RAGE IIC 4MB AGP. Ve starších windowsech 98,98SE a ME mi fungovala vždy bez problémů. Nyní mám XP a ikdyž je karta podle počítače správně nainstalovaná, nemůžu na ní rozjet několik her a aplikací jak tomu bylo dříve (např. GTA2 - při zapnutí mi napíše No Suitable Grafic Hardwar Found). Zkoušel jsem kartu odebrat a nainstalovat staré ovladače namísto ovladačů z XP, ale to mi napíše zase hlášku, že se v počítači nenachází žádný ATI hardware. Karta je v AGP portu, ale připadá mi, jako by ji Xp zařadilo do PCI. Ve vlastnostech je totiž napsáno, že je zařazená v PCI slotu. Nevíte někdo co s tím. XP se mi moc líbí, ale pokud to tak půjde dál, asi se budu muset vrátit k 98 ne ME. Budu rád za Vaši radu. Díky

Odpovědi na otázku

Stejný problém

dobrá rada... vem si 200 kaček a v bazaru si kup jinou... tohle vyhoď...