Problém s gamepadem f310 při hraní her

Ahoj, mám gamepad logitech f310 a ve hrách na pc funguje téměř dobře (např. fifa 23 jede dobře). Má však velký problém. Při hraní her jako rainbow six siege se kamera točí pořád do kola. Když tu hru hraju přes klávesnici tak se kamera netočí. Mám nejnovější ovladače, přesto to nepomáhá. Nevíte někdo co to dělá a jak se toho točení zbavit, aby se daly hrát hry ovladačem?

Odpovědi na otázku

A co ten spodní přepínač, který mění jestli gamepad pracuje v režimu XInput nebo DirectInput. Zkuste režim změnit.

Ve většině her používám gamepad v režimu XInput a ovládání je bez chyby. Ale při tomto nastavení se u některých her ta kamera točí. Když to přepnu na directinput tak se gamepad odpojí a dá se hrát jen klávesnicí ale to už se kamera netočí.

To by v tomto pripade vubec nemelo byt potreba. Gamepad ma xinput, chova se jako normalni xbox ovladac a ve hrach tak funguje.