» Poradna » Programy

Problém s Free download manažerem

Mám premium asscont na RapidshareV jednom návodu jsem četl, že nejlepší (nejlepší v tom smyslu, že v něm není žádné spyware, malware apod., co by odesílalo např. logovací informace ven) downloadmanažer je Free download Manager.V návodu na používání Free download manažeru jsem ale nepochopil, kde na přihlašovací stránce Rapidshare.com najdu možnost"povolit uložení hesla pro pozdější návštěvy"aby to stahovalo i několik souborů najednou.Anglicky neumím.

Odpovědi na otázku

Není ještě nějaký jiný dobrý free downloader na Rapida?

Zalozka volby, site manager options a tam si zaskrtni volbu zacinajici use... a pak dalsi volbu zacinajici ask me...

Kde je ta zalozka volby, site manager - na Rapidu nebo ve Free download manažeru - nikde jsem to nenašel?

Na stránce Rapidu (com) najedeš na "Premium zone" -> "Premium-zone login". Pak klikneš na "options". Zaškrtneš "Direct-downloads". Můžeš si tam vybrat, ze kterého zrcadla budeš stahovat nebo náhodně.Já používám FlashGet a jsem spokojený. Lze tam naimportovat i celý seznam adres. Možností je více.

A neodesílá ten FlashGet logovací údaje někomu jinému?