» Poradna » Notebooky

Problem s FPS

Preji dobry vecer,chtel bych poprosit o radu mam notebook lenovo g505s a zaboha si nezahraji zadnou hru kterou bych chtel,např SMITE max fps 40 pri kontaktu s dalsimi hraci fps 30 a uz se sekam. Rad bych si zahral csgo ale to si netroufnu ani stahnout protoze je to to same. Zkousek jsem preinstalovat windows to same zadne zlepseni. Mohl bych tudiz poprosit o radu nebo typi a triky jak na to? Nebo na to ten notebook nema? Ale myslim si,ze parametry nejsou spatny. ( kecy jako kup si novy pocitac nebo podopne si prosim odpustte,dekuji )amd quad core a8-4500mRam - 8gbAmd readon hd 7640g + amd readon 8570 Ssdhd-1tb+8gb cache pro zrychleni behu4jadrovy procesor

Odpovědi na otázku

Slovo "notebook" přesně definuje to k čemu je tento stroj dobrý a to za předpokladu, že jste vedle zásuvky. Opravdu nevím co od takového stroje očekáváte.

Alespon ty mene narocne hry jsem od toho NB ocekaval,ale neda se zahrat nic,doufal jsem,ze to bude ovladacem ntpd. Ale dekuji za nazor

To CS:GO by ale teoreticky mohlo jít 30fps na nějaké hodně nízké rozlišení...

Hlavní problém máš v procesoru. Tyto generace do notebooku nepatří a nechápu jaký blb ti tenhle hrozný notebook poradil.S tím nic neuděláš, celý notebook stojí za hovno.Jedině koupit jiný.

Nemůžeš od 6 let starého low end notebooku chtít, aby zvládal náročné 3D hry.Když si chceš zahrát novější hry, tak logicky si musíš připlatit za lepší výbavu...

Chapu,vsem dekuji za nazory a jeste jednou dekuji.

boha. vy jste deme¨nti lidi :D :p Na tom ntb si v pohodě zahraje CS:GO na vysoké detaily s 60fpskama tak co tu zase dděláte :D xD problém bude někde jinde :) reinstaluj win na win 7 64bit a nainstaluj drivery pomocí správce zařízení//vlastnosti driveru//id hardwaru zkopirovat a vlož to googlu a už jen instaluj :) A pokud to nepomůže, tak mě nic jinýho nenapadá, ale mělo by ti to tahat na pohodu :)

Dement jseš sám. CS na tom běží v 1024*768 na nejnižší detaily při 40FPS.

Tohle bude tahat na pohodu tak v rozlišení 800x600! Ten hardware je zastaralý a velice, ale opravdu VELICE slabý.