» Poradna » Ostatní

Problém s FPS

čau, začal jsem hrát lolko (všímám si toho i u ostatních her) , a dřív to bylo ok, ale teď když jsem po dlouhé době začal hrát, tak vždycky na začátku hry mám 70 fps, a všechno v klidu, ale jak začne být tak 4 minuta, tak se to promění na 5-10 fps, nevíte co s tím?Windows 8.1 64-bitAMD A8-4500M APU with Radeon HD Graphics, 8,0GB Ram, AMD Radeon HD 7640G + 8500 Dual Graphics

Odpovědi na otázku

Teploty?

Nainstaluj si HWinfo, zapni hru, zapni HWino (stačí senzors only) a až dohraješ, tak se podívej na maxima a průměry.

To je jednoduché. Máš ucpané chlazení prachem. Rozebrat a vyčistit.