Problem s FPS ve hre

Ahoj, mam problem.. Mam pc i5 7600k (nepretaktovanou), msi gtx 1060 6gb gaming x, 16gb ram,... a hraju na xl2411 monitoru (144hz) A hru Counter:Strike GO hraju na 1024x768 a mam fps dropy.. Hraju, mam normalne 300fps a casto to pada az na 200 a je to znatelne.. Podle me by se to stavat nemolo, kdyz mam takovy pc a csgo neni az tak narocna hra.. OS jsem preinstaloval a porad to dela.. Tak se chci zeptat, co delat a nebo jestli mate podezření, že muze byt nejaky komponent spatny ( pc je stary jen presne pul roku)

Odpovědi na otázku

Jaké máš ramky?

Tak v tom problém nebude, napsal jsem to sem, protože jsem měl stejný problém a bylo to v ramkách.

Proč tak malé rozlišení?

Nízke rozlíšenie=veľa FPS ;)

To pri GTX 1060 a i5 7600K nedáva žiaden zmysel +20 fps oproti FullHD.

tak v csko bývají větší výkyvy fps ne? mě to kolísá třeba od 120-200

A internet máš aký ? Dúfam že WIFI 20MB od dedinskej firmy ? Koľko máš ping , predpokladám , že vysoký .....