» Poradna » Ostatní

Problém s fps ve hře cs:go

Ahoj mám problém s fps ve hře cs:go normálně mám kolem 390fps ,ale když hraju například kompet tak se fps náhle propadnou na 17 a asi cca po 12 sekundách se to zase dá do normálu ,ale třeba deatmatch a jiné herní mody jedou normálně. Proto se ptám zda někdo neví čím to je zdá se mi to divné.Předem díky za odpověd.PC:I 9 9900K GPU:2080RAM:32GB 3200MHzMotherboard:Z390 AORUS ULTRA Disk: SSD 250gb volného místa 210GB

Odpovědi na otázku

Dobrý večer,Zkuste vyhledat aktualizace na grafiku popř. CPU.Také můžete se zkusit zeptat na Steam Comunity tam sem, tam někdo narazí na stejný problém a dokáží tam poradit celkem dobře.Hodně štěstí s řešením vašeho problému

Typ SSD ? Zkusil bych ho zkontrolovat..

Aktualizovať ovládače na grafike,skontrolovať teploty, názov ssd ? dúfam že to nebude nejaké 250gb za par kačiek.