» Poradna » Notebooky

Problém s FPS.. Nárazový dlouhodobý drop..

Ahoj, mám menší problém se svým notebookem.Normálně hraju hry, jako WoW Cataclysm, Albion.. Fortnite, atak.. znáte to..WoW například na stálých 100fps+ (když je fakt něco náročého spadne to na 60)atd.. Ale teď sem rád za 40 a to ani nemusím být v nějaké zalidněné lokaci atd.Nevím, čím by to mohlo býti, každopádně dělá mi to od doby, kdy sem dával pryč nějaké hry které sem už nehrál.. jako GTA V, Skyrim, atd..Píše mi to že ovladače mám aktualizované.. zkoušel jsem Driver Booster a některé další programy, které byli k prdu..Tohle je poslední možnost na kterou se obracím, děkuji za každou radu :)Můj ntb : Intel Core i5-5200U, 2.20GHz, 8 GB RAM, Geforce 840MP.s: Vím, že nejlepší herní notebook to nebude, ale proč mi to začalo dělat teď? :) Ten notebook není až tak starý.. (cca 2-Max 3 roky).. Jinak teploty se také zdají být v pořádku..

Odpovědi na otázku

aké teploty sú podľa teba v poriadku?kedy si naposledy ntb čistil od prachu?ventilátor funguje?driver booster a ďalšie programy....môžeš rovno začať zálohovať a format cnedostali hry nové patche? vadné addony? wowko celkom trpí na zabugované addony...

Pokud používáš různé driver boostery a podobnej bordel, může to být tím. Základ je :- nainstalovat potřebné ovladače (ze stránek výrobce notebooku, případně od gpu od nVidie) - hlavně ne žádným paskvilem- Zjistit jaké to má teploty, klidně se to může péct (velice častý důvod) -> zdají se být, nebo jsou? Tohle je exaktní věda, teplota má číslo (teplota cpu, gpu, desky,...)- Nebo je ten Win po smrti, běží tam milion věcí atd. jaké je vytížení disků, pamětí atd.?- dodám, notebook má technicky 5 let (5200 s 840M)