» Poradna » Ostatní

Problém s fotkama

Zdravím, mám tady menší problém a nevím jestli mi sním někdo pomůže, ale snad jo:)Nevím proč ale po stažení aktualizací v telefonu se mi se mi tu každá fotka zkopírovala nejmíň 4x a každá v jiné kvalitě. Když jsem si je chtěl přes PC promazat, tak jsem zjistil, že je mám různě pomíchané a popřehazované na paměti telefonu a paměťové karty. Samozřejmě zase vše v různé kvalitě. Dal jsem si je všechny do jedné složky a chtěl je promazat, tak aby mi zůstaly jen ty fotky s nejlepší kvalitou. Jenomže v tom mám strašný zmatek a mažu si tak i fotky, které nemusím. Nevím jestli mě chápete ale mazat to hodiny po jedné fotce a pak přemýšlet jestli už jsem jí mazal, nebo ne a nebo jestli jsem si nesmazal fotku v dobré kvalitě a nezůstala mi tam v té horší je fakt na palici. Ty fotky jsou pro mě dost cenné a nerad bych o ně přišel, tak se chci zeptat, jestli třeba nevíte o nějakém prohlížeči na fotky, který by mi ty fotky dokázal seřadit podle kvality, tak aby u sebe byla vždy stejná fotka seřazena od nejhorší po nejlepší kvalitu? Dost by mi to pomohlo. Nebo jestli vás napadá lepší způsob?

Odpovědi na otázku

Mohl by sis je zkopírovat do pc a seřadit podle velikosti a pak si nechat jen ty největší s nejvyšší kvalitou.