Problém s flashkou

Dobrý den chtěl bych se zeptat:Mám flashku hoco-(8gb) a receiver onkyo flashku jsem si koupil novou akorát mi to ten receiver nepřehraje předešlé flashky mi v rámci možností fungovaly a tady ta ne....Chtěl bych se zeptat jestli není nějaký program na to jak se ´´povrtat´´v tý flashce díval jsem se na nějaký fóra a tam lidi měli taky problém s touhle flashkou....jestli někdo ví tak prosím napište....Přeju hezký den.

Odpovědi na otázku

No.je ta jedna z možností

to..teda

nepíšeš formát flashky - třeba je ta nová formátovaná v NTFS a receiver umí akorát FAT32... Pokud to není v manuálu, musíš to prostě vyzkoušet.

Ne je ve FAT32 díval jsem se a navíc jak mám formátování ve windowsech tak když jsem ju formátoval tak ve FAT32.

tak se podívej, jak je to s kapacitou - jestli třeba ty staré nejsou max 4GB... Starý receiver může mít limit podporované kapacity, stejně jako třeba foťáky apod.

Staré mají 16gb nová 8gb

A receiver podporuje FAT32

A co to radši vyřešit poradne a prehravat po siti bez nutnosti neustále zonglovat s flash diskem... Pokud ma reciver usb, he dost pravděpodobně ze ma i LAN a moznost prehravat z DLNA