Problém s flashkou

Ahoj mám problém s flashdiskem nedokáže se na něj nic nahrát a neukazuje velikost snažil sem se na něj nainstalovat windows 7 jako bootovací ale nejde mi ted nic nahrát a neukazuje velikost myslím si že se poškodil ten klíč (MBR). děkuji za pomoc vím že se to musí dělat přes příkazový řádek.

Odpovědi na otázku

Zformátovat jde??

Nejde ukazuje že nemá velikost ale otevřít jde zajmavý asi to udělal ten klíč.

Co furt meleš o klíči...Běž do správy disků a zkus ho zformátovat. pokud nepůjde, použij http://hddguru.com/software/HDD-LLF-Low-Leve...

A výrobce?

je to TML značka 16GB

Vyjadřuješ se jako idiot. Ale možná, že ani nejsi schopen to zjistit.

Neměl sem čas psát nemusíš hned nadávat díky nejsem idiot.