» Poradna » Notebooky

Problém s externím monitorem

Dobrý den, chtěl jsem se poprosit o radu, mám notebook Lenovo ideapad gaming 3 a měl jsem k němu připojený druhý monitor, teď mám ale problém s tím, že díky mé nešikovnosti jsem něco nastavil tak, že se mi má vše zobrazovat pouze na druhém, externím monitoru a ne na monitoru na notebooku. Když mám monitor připojený k notebooku, tak jsou obě obrazovky černé a na externím monitoru to píše mimo rozsah, vyzkoušel jsem vyměnit rozlišení, když jsem měl monitor odpojený, ale nepomohlo to. Potřeboval bych to nějak přepnout zpět, ale nevím jak, když je monitor zapojený, tak jsou obě obrazovky černé, tak leda pomocí nějaké klávesové zkratky? Kdyby se našel někdo, kdo by poradil, byl bych moc rád. Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Win+PPokud nezabere jednou, zkus opakovaně dvakrát či třikrát rychle za sebou.

Super, pomohlo, teď se ještě snažím vyřešit, aby se mi hra Red Dead Redemption 2 nezobrazovala furt na tom externím monitoru, ale aby se zobrazovala na tom monitoru od ntb. Dělá to jen tady u té hry u jiné ne. :/