» Poradna » Notebooky

Problém s explorer.exe neboli černá obrazovka

Dobrý den, mám problém s notebookem mám to cca od března nebo dubna problém s notebookem, po každé spuštění mám černou obrazovku, a správce úloh mi windows/explorer.exe nedokáže spustit, skoušel sem hledat na youtube pomoc, ale nepomohlo to, vždy v každém videu je že si máte přes správce úloh spustit explorer.exe a něco dělat, na notebooku to šlo spustit explorer.exe že to vipnu a zapnu, ale teď to nejde. Jinak se omlouvám za gramatickou chybu co tady možná uvidíte

Odpovědi na otázku

Když jsi to nebyl schopen vyřešit SÁM ZA 2 MĚSÍCE (popř. to dát někomu, kdo ví, co dělá, protože ty to evidentně nejsi), odnes to do servisu.

Máš nějakou "šepleť" v systému. Systém obnov z funkční zálohy nebo reinstaluj systém. Pokud si netroufáš tak postup jak psal Mike757.

Asi to nevieš, ale cez Správcu úloh naozaj sa to dá spustiť. Stačí Nová úloha, v okienku napísať explorer.exe a OK, dokonca sa dá nastaviť, aby to šlo s právami správcu.Ale že sa ti nespúšťa ihneď - máš poškodený systém, buď preinštalovať, alebo v Safe mode Opraviť.