» Poradna » Web a internet

Problém s ethernet a usb wifi adaptérem v souvislosti se hrou

Dobrý den,Nevím jestli je to příčina mého problému, ale je to jediná věc která stím mohla souviset. Normálně jsem k internetu připojen přes usb wifi adaptér, ale jeden večer jsem šel hrát ke kamošovi a tam jsem byl připojen přes kabel a od té doby když si chci doma zahrát jednu hru (counter strike global offensive) tak se mi strašně seká v závislosti na vysokém VAR a SV údaji a co mi bylo řečeno, tak tyhle údaje jsou spojeny s připojením k internetu. Tak se chci zeptat jestli se mi po připojení kabelu mohlo něco v PC přenastavit a teď mi to dělá tenhle probém.Děkuji

Odpovědi na otázku

Nemelo by se stat. Driv bych hledal na routru skusil najit jine vhodnejsi kanal. Wifi muze mit kazde a taky ma, muze se to menit ze dne na den.

Zkusil jsem změnit kanál, ale problém mám pořád stejný...