» Poradna » Web a internet

Problem s emailem

Dobry den,mam problem s prihlasenim na svuj e-mail. Pokud se prihlasuji na e-mail na pocitaci, tak to jde bez problemu. A pokud se prihlasuji na svem (novem telefonu), tak se neprihlasim. Zkousel jsem uz pokolikate zmenit heslo, bezvysledne a zkousel jsem se prihlasovat z jineho telefonu, kde to také nešlo. V připade ze jsem zkusil zalozit uplne novy email, tak se mne podarilo i ze sveho telefonu prihlasit.Tim padem se domnivam, ze je problem v nastaveni meho seznamackeho e-mailu? Nevite nekdo, co by mohlo byt spatne? Zakladat si cely novy email nechci.Diky za odpoved, M.

Odpovědi na otázku

Tak se podívej do nastavení seznamáckého mailu, ne? :) Osobně ale nevím o tom, že by tam byla nějaká položka, která by zablokovala přihlašování do mailu z mobilu. Mimochodem, proč se nepoužíváš v mobilu mailového klienta? Je to daleko pohodlnější, než přes webové rozhraní a určitě to bude fungovat.

A nemáte náhodou v telefonu v nastavení prohlížeče zakázané cookies? Musí být povolené.