» Poradna » TV, audio a video

Problém s dvěma monitory

Dobrý denMám problém. Vlastním dva monitory, jeden je připojen přes HDMI a druhý přes displayport. U některých aplikací se mi stává, že ačkoliv je aplikace ve fullscreenu na jednom monitoru tak přesto zasahuje na druhý monitor (zatím vím pouze o Discordu a Teamsech). Nezasahuje to nijak extra, jedná se asi o 2 sloupce pixelů, ale štve mě to. Děkuju za případné nápady jak to opravit.

Odpovědi na otázku

Taky se mi to stává, zrovna teď teda. Všiml jsem si, že to jsou aplikace postavené na Electronu (VS Code, Spotify, Teams), takže je to spíš chyba té aplikace, že přečuhuje.

Jojo systémové aplikace typu explorer, průzkumník souborů atd to nedělají. Chtěl jsem se jen zeptat zda muže někde být chyba u mě.