» Poradna » Ostatní

Problém s DVD vypalovačkou Teac - HELP!!

Už nevím co mám dělat, tak Vás prosím pokud budete vědět tak mi poraďte.Mám novou DVD vypalovačku Teac DV-W516GA.V programu alcohol jsem si udělal image DVD.Ale vůbec se mi pak v tomto programu nepodaří vypálit tento image.Na začátku vypalování si načte data do vyrovnávací paměti a asi za půl minuty mi vždy zahlásí toto: Při vypalování došlo k chybě! prosím, zkontrolujte Log soubor a oznamte případné chyby Technické podpoře. V tom LOG souboru se píše toto: ###################### Dumping/Recording Progress Log #######################01:56:13 Procesor:AMD Athlon(tm) XP 1600+ (1393MHz)01:56:13 Paměť dostupná pro Windows: 261 560 KB01:56:13 Velikost paměťového bufferu:8 MB01:56:13 Načítám image soubor: D:\Kostka 2\Kostka2.mds01:56:13 DVD Zdrojové CD/DVD: Session: 1, Stop: 1, Délka: 4.18 GB / 487:05:4501:56:13 Načítám image soubor: D:\Kostka 2\Kostka2.mdf01:56:13 (F:) TEAC DV-W516GA(1:0): Metoda/rychlost vypalování01:56:13 Vypaluji - DVD DAO - 4.0X (5520 KB/s)01:56:58 (F:) TEAC DV-W516GA(1:0) - [Write ERROR] LBA: 16, Length: 16    S:KEY - 03/0C/00  - "Write Error"01:57:02 (F:) TEAC DV-W516GA(1:0): Vypalování selhalo!01:57:02 Hlášení o chybě:  [03/0C/00] - Write Error01:57:02 (F:) TEAC DV-W516GA(1:0): Vypalování selhalo!01:57:02 Načítání image souboru bylo zrušeno!Nejdřív jsem si myslel že to bude podle toho jak vždycky mechanika šrotila na začátku jako že si nerozumí s daným typem média. Ale jak už jsem vyzkoušel čtvrtou značku media tak jsem to vzdal.Problém je vždy jen když si chcu zálohovat DVD film v nějakém programu do image - DVD Decrypter, Clone DVD, Copy to DVD - vždy mi film správně zálohuje na disk do image( např. iso souboru) ale když pak chci ten image v tom dotyčném programu vypálit tak je prostě vypalování hned na začátku zhaceno. Ale médium je naštěstí prázdné takže vlastně se nic ještě nevypálí ale programy mě informujou že vypalování se nepodařilo. Je to velice zajímavé protože když si DVD film uložím do souboru že si udělá program Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

To fakt nikdo neví nebo se Vám to nechce číst?!!!

Poradí mi někdo?!!

pokud je ten problem vzdy se stejnym mediem na ktere pak v Neru vypaluje v pohode zkus vypalit to image rovnou DVDDecrypterem...

Mam tu stejnou vypalovacku a je uplne vpoho. Skus to reklamovat...

Právě ten Decrypter mi zhatí vypalování hned na začátku.Ale médium jde pak normálně použít třeba na zápis dat.S tou reklamací to zkusím ale nevím jestli to uznají když jinak to vypaluje v poho.Ale dík všem co tady něco přispějou

A teď jsem navíc zjistil že mi nejde vypáli žádný image z DVD v Alcoholu - tedy ne jenom filmy ale i hry na DVD nebo jsem zkoušel si udělat image DVD z časopisu a pak vypálit - image udělá ale jak přijde na vypalování tak ani ránu.Zítra to zkusím reklamovat dufám že to dobře dopadne když jinak jede a vypaluje ta vypalovačka v pohodě a bez chyb.jenom ty zasrané IMAGE.U těch filmů mi to nevadí ty nějak obejdu ale u těch her mě to sere

Aby Ti vypalovačka fungovala s Alcoholem, musíš si stáhnout update Alcoholu, protože poslední verze tuhle vypalovačku nezná.