» Poradna » Ostatní

Problém s DVB-T

Dobrý den,chtěl bych ze zeptat, zda nevíte jak vyřešit tento problém. Mám toto video combi se zabudovaným DVB-T: http://dvd-blu-ray-prehravace-rekordery.heureka.cz/lg-rct689h/ až do dněšního dne všechny programy šli jak mají, ale ráno jsem si zapl televizi a šli mi pouze tyto programy ČT1, ČT2, ČT SPORT, ČT24, PRIMA, Nova, NOVA CINEMA a Prima Cool. Jinak ostatní programy :FANDA, SMÍCHOV, OČKO, ZAK ATD... nešli! Jsem v lokalitě Karlovy Vary (západočeský kraj), nejdou mi všechny programy multiplexu 4 (kanál 45 a 60). Zkoušel jsem to i přeladit, ale nic. Nevíte co s tím? Děkuji za všechny odpovědi...

Odpovědi na otázku

Počasí..mě se to v Litomyšli stává běžně. Změna počasí a multiplex4 nedostupný