Problém s druhou DDR

Mám desku Asus A7N8X-X, DDR512 (333) a do druhého banku jsem rozšířil o 256ku, stejný typ. Problém je, že deska hlásí ve druhém banku pouze single data a ne double jako u 512ky.
Děkuji za radu.....

Odpovědi na otázku

Tim single data a double data myslis double channel a single channel? Tezko ti to mohlo hlasit u ty pameti pred tim kdyz a) tvoje deska double channel nepodporuje a za b) pro double channel potrebujes dve pameti.A i kdyby ti to tvoje deska podporovala tak pro double channel potrebujes dva stejny moduly a jeste umisteny ve spravnejch slotech (obvykle 1+3, nebo 2+3) takze ne 1+2.

Jojo - winkel ma pravdu. Pro prístě- vzdy kupuj naprosto stejný pamětové modely. Pak bude systém dobre odladěny a vse ti bude fungovat

To bude nejspis tim, ze A7N8X-X pokud neni deluxe nepodporuje dual channel . Mam ji taky, tak vim o cem mluvim. Vylamal jsem si nad tim zuby, nez jsem to zjistil.