Problém s dropováním fps

Dobrý den mám problém s poklesem fps u hry World of Tanks při streamování na twitch.tv Počítač- i7 5820KNvidia GTX Titan Z 12GB16GB DDR4 v zapojení Quad 2133MHzWindows 8.1 64BitNastavení hry- Vše na max,kromě rozmazání obrazu.Zaplá Vertical sync (stabilně 61 fps)Co mám zaplé na ploše ? - OBS,Firefox(4panely),Steam,TeamSpeak 3,Origin,SkypeJak probíhá pokles fps ? Hraju fps jsou na 61 a pak zničeho nic spadnou na 34 a drží se tam asi cca 5 sekund a pak se to zase rozjede na těch 61 a drží se to.Děkuji za rady a informace.PS: Dal jsem to sem znovu nikdo předtím nereagoval,omlouvám se.

Odpovědi na otázku

nespamuj tadyUž vidím jak si někdo koupí titana a pak hraje wotko :D haha dobrej joke. Pokud už si měl cash na tuhle sestavu zaplať si odborníka kterje k tobě přijede a dá ti to dokupy.

Kdo tady spamuje? Optal jsem se po 2,protože poprvé nikdo neodpověděl.Za 2 hraju ho a streamuji,tak jsem si koupil a vrazil do toho dost peněz.Vydělat si na to může každej když ví jak ušetřit.A pokud ho to baví tak proč ne.Zeptal sem se tady na poradně protože je to překvapivě- Poradna-Tak tady hned nenadávej a jdi radit,ne nadávát.Taky bys zkusil možnost optat se,než to hned nějak řešit razantněji. A řekl jsem snad že hraju jen Wotko? Neřekl tak si toho nech.Je mi líto že si mě nedokázal odpovědět.

Jak už ti bylo odpovězeno v minulém vlákně, nejspíš je to vsync ale hlavně WoT samo o sobě. Jede to na enginu bigworld na kterém čínani stavějí anime hry, je to zastaralej paskvil. Důkazem toho je že i já jedu WoT na max s GTX 460 na 55 FPS spolu s FX8k Napadá mě ještě jestli nemáš zapnuté dynamické změny kvality renderování a efektů ve hře = vypnout !

4x 30.000 + 12.000 + RAM, chladiče, case....

Pozor špatně jsem oddělil grafiku a RAM. NEMÁM 4x Titan ale 16 GB RAM v zapojení Quad

mierne OT: wieviel kostet diese spass? Mať na hry 5820K a 4x Titan Z, tak buď máš tlačiareň, alebo si robíš prču. Aj 4770K a GTX 980 je dneš ažaž

Firmu na tisknutí money fakt nemam.Prostě sem hrál dost dlouho na starém pc a šetřil na nové.Každý našetří,a je jedno na co.Já si vybral takto na pár let dopředu.Práci nemám super úžasnou,jsem Obráběč kovú)soustruhy,CNC,frézky)

total nerozumnosť. Ak si to kupoval dávnejšie, pred GTX 980, stačila aj R9 290X, alebo GTX 780Ti. Aj keď otázka je o FPS, ale rád by som pochopil prečo práve predražený Titan Z a 5820K. Aj keď na roky to je, to je fakt, ale aj 4770 a GTX 970/R9 280(X) je na roky

Vím že by stačila i klidně 4790K s 980 nebo 970,ale já jsem měl našetřeno dost a vrazil to do toho co mě baví,samozřejmě že to není to jeniné........a chtěl jsem mít na pěkně dlouho klid.

Pardon 4x Titána nemam špatně napsané myšleno 16GB DDR4 v zapojení Quad...........

u PC kde RAM nerobí VRAM je jedno či máš dual/quad channel. Ako robotník si si našetril na Titan Z? Ani GTX 980 sa dnes nedá poriadne využiť ak nehráš na 3 monitoroch, alebo 2K. A kupovať kvôli pár % výkonu naviac za niekoľko násobok ceny? Asi si múdry :D

Když už sem si na to našetřil,tak jsem koupil to na co jsem měl rozpočet.Monitory mam 2.Na 1 hraji a druhý je na plochu atd.............Proč bych si nemohl našetřit na Titan Z? Pracuju a plat je na dnešní dobu akorád.+ v oboru který je vyhledáván.Tak a víte čím by to mělo tedy být? Díky

chcel som Tvoju túžbu pochopiť, nič viac, neviď v tom problém

Problémem je Windows 8.1!

Nenapsal si jestli tanky máš na SSD nebo klasickém pevném disku?

Zdravím sou samozřejmě na SSD Samsung 250GB myslím...........model zjistím přesně pokud budete potřebovat.

čo teploty? Chladiče sedia? Prepad FPS na chvíľu je problém s HDD (má problém čosi prečítať), alebo teplota. Teploty vieš zistiť ľahko (GPU-Z, speddfan/coretemp) a HDD by som overil cez HBDC a HDtune ak nemáš UEFI (tam miniXP GPT disk nevidí), alebo možno stačí nabootovať inštalačku Win 8.1 a z nej spustiť (shift F10 - cmd a z neho sa dostaneš k súboru) HDtune. Ale skôr ako HW problém HDD by mohol byť SW - spusť kontrolu disku. Alebo už ani SSD nestíha keď zapisuje OBS

Mám chlazení kapalinou.Vše dosedává jak má,jinak by byl průs*r..........teploty sou v pohodě jak u GPU tak u CPU i v bedně.Zkusím udělat to stou instalačkou Win 8.1.......SSD by mělo OBS je nastaveno perfektně podle 1 streamera,protože ještě nemám možnost nastavení kvality.I horší PC to zvládají bez problému.Jinak díky za odpověď.

Samsung 850 EVO