» Poradna » Programy

Problém s diskem ve W xp

Zdravím, mám problé s místem na disku. HDD mám rozdelené na C:system a D:data, Do ''D'' jsem si stáhl zazipovaný soubour (2GB) a při rozbalování mi vyskočila hláška, že soubor neodpovídá... a na ''C'' mi zmizelo 2GB prostoru. problém se podařilo vyřešit přes úklid disku. Soubor jsem skusil rozbalit znova a celá situace se opakovala až na to, že se mi nepodařilo obnovit to ztracené místo. Nepomohl ani CCleaner. Nevíte někdo co stím??? Pomozte prosím. Díky T.

Odpovědi na otázku

Vypadá to, že jsi vypustil "džina" z lahve. Breberka? Jinak to působí velmi nevěrohodně. To, co jsi popsal.

kdyby se mi to nestalo, tak to sem nepíšu. Vím vypadá to divně.

Tome, bude to nakažené. A fest. Takhle se totiž běžné potvory po rozzipování opravdu nechovají. Mrkni se, alespoň do Správce procesů, zda tam není nějaký - pokud tedy víš, které jsou potřebné, vhodné a legální - který tam zaručeně nepatří. Pokud se ti to podaří sem dát, bude dobře. Zajímá mě to naprostou nestandardizací.

Ten soubor, se kterým jsem pracoval jsem stáhl zde: www.novinky.cz ... jeste mrknu na ty procesy.

Jakej máš FS. Pokud FAT32, tak se nedivím. Jinak nic proti FAT32. Je to skvělý FS a naprosto nepostradatelný v jistých situací a naprosto nepoužitelný v jiných. Takže jaký máš?

NTFS na obou.

co se týče procesů, tak těch je tolik, že se v tom nevyznám. Mám Avasta, myslel jsem že je dobrej...

To, co jsem si myslel, že by mohlo být příčinou, se ukázalo neplatný. Zkus nějak, přes servery, kam se uploudovat, poslat sem ty procesy. Pokud budou, zaručeně ti řeknu, protože jednak to vím, a jednak si to mohu prověřit, které škodí.

Může to být takto?: uloz.to ...

Nenašel jsem jediný škodlivý. Jediné, co mě udivilo, že jich máš rozjetých "56". Já právě teď "26".

tak to čumím! Jo, mám tam spoustu serepetiček. Děkuji moc za ochotu. Mohl bys mi na e-mail poslat nějaký kontakt, kdybych měl nejaký větší problém, že bych napsal? Jeste jednou díky mic. Tomáš

jo ten mail macejecek@email.cz

Že se do toho míchám, neudělal se automaticky při instalaci Bod obnovy? Ten má atributy skrytý. I když ta velikost je špatně.