» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problem s directx11

ahoj mam window 7 a mam tam directx 11 ale jelikos my natim nejdou nektere hry tak sem se chtel zeptat jestli ide odinstalovat ten directx 11 a naistalovat tam directx 9 jak to naistalovat

Odpovědi na otázku

To nainstaluj odtud. http://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx ale vetsina her ma na DVD i instalaci directX.

to neres, rozdil je jen v dalsich knihovnach, hra si sama zvoli, mas take prikaz DXdiag a pak muzes DX reinstalovat, MS sam stahne nejlepsi soubory, dalsi vec je nastaveni hry, uvnitr hry si nekdy muzes vybrat jestli DX 9 nebo 10, ci 11 zalezi na kazde hreco mas za: PCGrafikuOS a za hru konkretne ?