» Poradna » Programy

Problém s diakritikou u Safari.

Vytvořil jsem firemní prezentaci v html. Všechno funguje dobře, nicméně v prohlížeči Safari mi nefunguje diakritika. Opravdu nevím, čím to, poněvadž všechny prohlížeče jedou tak, jak mají. Celá firma jede na apllech, takže se tady blbě dělá prezentace, když jim ukazuji hieroglify . Pokud s tím někdo máte zkušenost, tak prosím poraďte. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Mate v hlavickach uvedeno pouzite kodovani pomoci tagu META http-equiv?

Na to by ses musel trošku víc rozepsat, ne napsat že "ti to nejede". Zkus si najít pixyho test písem a podívat se jak doporučil definovat písma pro apple. Každopádně vyhni se definicím písma CE.