» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s Clonování

ZdravímPoužívám samsung 500 jako primární disk a koupil jsem WD 1T oboje dvoje M2karty. WD jsem napojil na rámeček a dal na USB 3.1 a bez problému se načetl následně jsem spustil HD clone na clonovánía vše opět bez problému. Přesto když jsem přehodil oba disky tak s toho Blacka nedokážu nabootovat. Pořád píše missing system. Přitom i ve správě disku jsou úplně totožné jak partitiony tak velikostně...Máme ještě další tři disky WD Blacky 2T ale v bisou si vždy zkontroluji. že na prvním bootováním má byt ten správný disk.Kde dělám chybu ? Bios disk vidí (deska MSI Z370M Gaming)

Odpovědi na otázku

A odpojil jsi ten druhý disk? Stalo se mi, že jsem měl připojené původní a naklonovaný disk a nenabootoval jsem, protože Windows detekuje dva disky se shodným podpisem. Teprve až jsem na původním disku smazal oddíly a vytvořil nové, mohl jsem mít v PC oba disky současně.

Ano ten samsung jsem vydělal (M2) dal místo něho ten Black M2..deska nemá dva sloty.

Klonovanie sa nezdarilo, skus inym programom klonovat.

Naklonovals CELÝ disk ??? I se skrytými oddíly (ve správě nemusí být vidět)?

Z tvého popisu to není úplně jasné, neklonuješ náhodou disk, ze kterého je spouštěný OS? S tím bývají často potíže.