» Poradna » Počítačové sítě

Problém s certifikátem zabezpeceni v IE7

Ahoj vsem.
Od cca vcerejsi pulnoci se mi v prohlizeci IE7 zobrazuje stranka: Existuje problem s certifikatem zabezpeceni tohoto webu. Objevuje se pouze na tech strankach, ktere slouzi ke prihlaseni ( zadat heslo a login - lide.cz, ebay, yahoo mail, ...) .... prihlasuje se to pres https a i kdyz dam pokracovat, coz neni doporuceno, hodi me to znova na prihlasovani. Kontroloval jsem platnost jejich certifikatu a vsechny jsou v poradku.

Uz nevim co s tim...v zabezpeceni jsem dal nastavit na vychozi, ale to nepomaha.

Diky vsem za pomoc.

Fanny

Odpovědi na otázku

Odkaď si synku,že nevíš že když něco otravuje tak to prostě vypnu-smažu-zničím a je pokoj-jak si žil bez toho doteď-ži i dál.

co myslis tym ze ta to hodi znovu na prihlasovanie?

certifikat pyta ked sa prihlasujes cez htps to je sifrovane prihlasovanie. das povolit pripojenie a prihlasujes sa sifrovane.

stranky ktore maju sifrovane prihlasenie su bezpecne
ak nechces aby ta to otravovalo tak daj preskumat certifikat a importuj ho