» Poradna » Programy

Problém s centrem zabezpečení

Dobrý den, nevím zda je to pouze schoda náhod, ale při poslední aktualizaci win -office mi začal windows XP resp. centrum zabezpečení hlásit že nemám nainstalovaný antivirový program. Přičemž jak před aktualizací tak po ní jsem měl stále nainstalován Avast Home. Nevíte někdo v čem by mohl být problém a případně jak ho odstranit? Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Vybrat moznost, ze pouzivas vlastni reseni a potvrd.

Start/Spustit zadej"services.msc".Vyjede ti taková blbost a v ní můžeš vypnou taový blbiny jako Centrum zabespečení,Zasílání správ o chybách,Nápověda a .... a podobný nesmysli který počítač jen brzdí