» Poradna » Ostatní

Problém s bootovaním z USB

Dobrý deň, mám problém z Bootovaním z USB,chcel by som si updatnúť BIOS, ale potrebujem MS-DOS. Cez Rúfus som si ho dal na usb, usb som pripojil do počítača a dal Bootovať no Naskočí mi Verifying DMI Pool Data a počítač sa ďalej nepohne. Skúšal som meniť nastavenia a nič nefunguje vždy ostanem na tomto.. Moja základná doska je MSI MS 7255 Ver 1.2. vďaka

Odpovědi na otázku

1. Zkus jinou flešku (některé se k tomuto účelu nehodí).2. Nedávej ji do usb3.0 ale do usb2.03. K přípravě flešky použij nejlepší nástroj co existuje = rmprepusb

Skúšal som no nejde aj tak, vždy to skočí do systému..

Okey dal som cez ten program ms DOS na harddisk a dostal som sa tam, no keď dám aktualizovať BIOS tak mi napíše Error: BIOS does not support AFU.. čo s tým?

Předpokládám, že USB flash jsi měl ve FAT32. Jinak zdehttps://forum-en.msi.com/index.php...doporučuji pozorně přečíst až do konce. Snad Ti to pomůže.