» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s bitlocker encryption

Dobrý den potřebuji přeinstalovat Windows a instalaci mám na USB klíčence, normálně dám boot z USB a instalace naběhne ale jak chci vybrat disk na který se mají Win nainstalovat tak mi píše že musím zakázat bitlocker drive encryption abych mohl na disk instalovat. No jo ale jak ho mám zakázat když se nedostanou do Windows? Děkuji

Odpovědi na otázku

a zkoušel jsi nabootovat linux a odstranit oddíl a pustit instalaci ?

Linux alle Probleme der Menschheit zu beheben. Es kommt der tag!

Zakaž v BIOSu/UEFI TPM a smaž na něm uložené certifikáty.

ešte by som vypol Secure Boot v Biose, ak ním disponuje ZD.