» Poradna » Notebooky

Problém s běžným užíváním notebooku

Dobrý den,Stále častěji se mi stává, že se mi z ničeho nic zástavy internet a jako průvodní jev se k tomu přidá hlasité odvětrávání, které je opravdu velmi hlučné oproti běžnému stavu. Navíc mám podezření, že je zde jistá spojitost s konkrétní webovou stránkou a sice www.facebook.cz, většinou když chatuju se svými přáteli. Když se pokouším o obnovu, nereaguje na žádné tlačítko klávesnice, ani ctrl+alt+delete a potom co notebook zkousim uvést do režimu spánku zaklapnutím a opět jej chci zapnout, monitor =obrazovka zůstává beze změn. Prosím Vás o radu, jak tento problém vyřešit ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Zaloha dat a obnova os zo skrytej particie.

Mozna by nebylo od veci napsat presny typ notebooku, jaky ma operacni system a jaky prohlizec se na facebook pouziva.Jako predbezne reseni navrhnu promazani cache v tom neznamem prohlizeci.

Jedná se o notebook značky Acer Aspire E5 - 571. Prohlížeč který používám pro surfování po netu je Google Chrome a operační systém Windows 10. Promazal jsem cache, ale zatím nevím, jak na to bude notas reagovat, zatím děkuji za pomoc :)