» Poradna » Notebooky

Problém s baterií u tabletu Acer

Dobrý den. Byl bych rád, kdyby mi někdo mohl poradit. Mám pro dcerku tablet Acer iconia w4 (ne android ale windows). Tablet mi přestal nabíjet baterii. Resp. ukazuje že se nabíjí,ale nenabíjí Zkoušel jsem měnit nabíječky 2A ikabely a vždy to samé. Rozsvítí se nabíjecí dioda a i na displayi je vidět že se nabíjí a nic. Takhle to mohu mít zapojené půl dne a nic. Koupil jsem i novou baterii a to samé.. Je na toto nějáká pomoc? Nebo koupit nový tablet

Odpovědi na otázku

Jestli nepomohla jiná nabíječka ani baterie (vše originální), tak bude vadný napájecí okruh.