Problém s Aver Hybrid Volar HD (převod VHS)

Prosím o pomoc. Mám TV tuner Aver Hybrid Volar HD (H830), přes který jsem i digitalizoval VHS kazety. Přes rok jsem ho nepoužil a když jsem chtěl nyní zase převést nějaké VHSky, tak mi tuner nefunguje, nemohu přes něho dostat záznam z VHS do notebooku. Přijde mi, jako by ho Windows špatně rozpoznaly. Je možné, že i když jsem k tuneru stáhl nejnovější ovladače ze stránek výrobce, že si už s novými Windows moc nerozumí? Loni jsem ho také používal na Win 10, ale od té doby zase vyšly nějaké velké updaty.

Odpovědi na otázku

Pri nedokoncenej Beta verzie Windows 10 je mozne vsetko.Ale pomohol by presnejsi popis problemu, chybove hlasky ...

Chybové hlášky žádné. Ale v tom jejich programu, když nastavím kompozitní vstup, tak je pouze modrá obrazovka (pouze v tom programu, ne modrá smrt) a nebere vůbec zdroj signálu z videopřehrávače

Mě funguje pořád a to mám poslední windows i update. Nevím jak vám poradit.

Čo ukazuje devmgmt.msc (spustiť vo Win+r, alebo cez Win+x cez cmd)?

Tak nakonec hlásím funkčnost :D nečekal jsem to, ale zakopaný pes byl v nefunkční redukci scart—>cinch :D ale nečekal jsem to, protože loni to fungovalo a od té doby se to nepoužívalo