» Poradna » Ostatní

Problem s ASUS K50ID

Ahojte, zdedil som ASUS K50ID a uz prveho pouzivania mam s nim velke problemy. NB bol predo mnou pouzivany jedine na internet a skype takze som ho dostal uplne "cisty" uz vtedy blbol hlavne pri kopirovani suborov robil to ze ak kopiroval vacsi subor +-1,5gb skratke zamrzol a modra smrt. tak som predpokladal ze asi posahany Win7 je tak som reinstal dal, nainstaloval nacisto dal som najnovsie ovladace z asusovskej stranky flashol aj bios pre isotu. Ale opet sa vyskytli problemy s kopirovanim suborov a padanim OS. OS nepadal uz iba pri kopirovani ale narocnejsich cinnostiach co zatazovali disk aj procak, taktiez sa mi zdalo ze pri hrani hier v pravidelnych intervaloch posekavalo ale nie dako vyrazne. Nasiel som Overeny sposob ako zhodit OS a to mi stacilo spustit 4 torrenty (kt kazdy jeden priemerne tahal 1 az 2,5 MB/s) a do 15 minut sa restartoval. tak som skusil Ubuntu live opet som skusil overenu fintu na zhodenie OS teda sputil torrent iba jeden na test. este pred tym som sa dostal bez problemov cez ubuntu live na disky vytvorene v win7 pocas tahania mi tie disky doslova zmyzli a co tam jeden zostal tak na ten sa nedalo dostat a hadzalo error. system sice nepadol ale nevedel som sa dostat na disk. nakoniec som skusil koplet format disky z 4 som opet spravil 1 dal win xp nahodil aktualizacie ovladace z asus stranky zapal 4 torrenty a opet zamrzol OS takze jedine pomohlo tvrdy restart.Chcel by som od Vas dake odporucanie ako opravit svoj NB alebo pripadne vediet vas nazor ci ide o harware posahany alebo soft (soft je legalny). NB je sice v zaruke ale pred reklamaciou chcem vyskusat vsetky moznosti.

Odpovědi na otázku

Místo románů příště uveď aspoň základní technické info.Co s tím?Vytiskni text BSOD a přilož ho k reklamaci.

udelej test RAMky, podobne chovani jsem zazil, Linux ok, Win XP ko = spatna ram teda aspon u me.Take to muze spoustou jinych veci, spatny disk, vetrak nevetra jak by mel, porucha motherboardu(kondiky v haji), atd.