» Poradna » Ostatní

Problém s Android aplikací

Dobrý den, mám telefonu Asus ZenFone 5 a moje sestřička u mě na mobilu, protože ještě nemá vlastní hraje ráda hru My Talking Tom. Dnes nevím proč se ikonka aplikace změnila na takový zvláštní "android" a přejmenovala se na com.outfity7.my.mytalkingtomfree když jí otevřu hlásí mi com.outfity7.my.mytalkingtomfree bohužel přestala pracovat. Nevíte prosím co s tím ? Nechce se mi odinstalovat. Má tam hodně levlů a peněz, byla by z toho smutná.

Odpovědi na otázku

Pokud nezabere restart telefonu, tak aplikací jednoduše preinstalujte.

Asi to chce aktualizaci te hry a to prejmenovani jak koukam je od e-mailu stranky te hry.Takze jit na obchod play a podivat se moje aplikace jestli to chce aktualizovat.