» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s aktualizací W8-8.1

Zdravím všechny, jdu k Vám s prosbou. Po čisté reinstalaci notebooku Acer Aspire V5 jsem chtěl aktualizovat až na W8.1. Stáhl a nainstaloval jsem všechny důležité aktualizace a pokračoval stažením W8.1 přímo ze Storu. Po instalaci se mi ale ukázalo, že upgrade na W8.1 nebylo možné nainstalovat a vrátili notebook do původní verze. Chyba 0xC1900101-0x40017. Zkoušel jsem to několikrát, pokaždé to samé. Někdy se také ukáže driver_power_state_failureUž nevím, co s tím. Hledal jsem na Googlu, jak českém ,tak i anglickém a nepomohlo nic. Nemá někdo nějakou radu, nebo zkušenost? Děkuji všem, Milan

Odpovědi na otázku

A proč rovnou nenainstaluješ W8.1 ??

Protože to po mně chce, abych nainstaloval důležité aktualizace...

Co to má s tím společného?? Stáhni si W8.1 odsud a nainstaluj. A klíč z osmiček ti to vezme, neměj obavy..https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w...

Protože mu windows 8.1 nevezmou klíč z osmiček a bude si muset koupit novou licenci.