» Poradna » Notebooky

Problém s aktualizací KB3172729 ve Windows 8.1

Začal mi blbnout systém kvůli aktualizaci a nevím, co s tím. Jedná se o aktualizaci KB3172729, systém je Windows 81., 64bit, notebook Acer Aspire V 17 Nitro - Black edition.Po startu notebooku se update sám rozjede, načež se kousne na 99% a notebook přestane reagovat. Větrák jede na plno, hřeje se, ale nereaguje na stisk klávesy, prostě na nic. Jediná možnost je ho natvrdo vypnout podržením vypínacího tlačítka. Když ho pak zapnu, tak před startem Windows napíše, že se nepodařilo dokončit aktualizaci a vrací se zpět, naběhne systém, chvilku reaguje, ale pak se zas automaticky spustí update a jde to všechno znova dokola.Nechci aktualizace vypínat, chci mít systém aktuální. Rád zjistil, kde je problém a jak tu aktualizaci přimět k tomu, aby se nainstalovala a dala pokoj. Nemáte s tím taky někdo problémy? Nějaké nápady?

Odpovědi na otázku

1) zkontrolovat stav systému - cmd.exe s právy admina .... sfc /scannowsystém si projde soubory a možná něco opraví.... možná bude chtít vložit instalační disk2) zastavit službu windows update 3) zastavit službu inteligentního přenosu na pozadí4) smazat obsah složky C:\Windows\Softwaredistribution5) pustit inteligentní přenos6) pustit WU

ano děkuji, jen kde prosím zakážu službu inteligentního přenosu na pozadí? :/ nemohu to najít...